| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-SCM500A |
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Model: | MF-SCM500A | Versnelling: | 180 stuks/uur |
|---|---|---|---|
| Maximale grootte: | 780*430 mm | Spanning: | 380/220V,3PH |
| Min grootte: | 140*140 mm | Papierdikte: | 80-200gsm |
| garantie: | 1 jaar | Toepassing: | Drukkerij voor korte oplage |
| Gewoonlijk: | Koffer voor boek, notitieboek | ||
| Markeren: | 200 gram hardcover maken machine,180 stuks/uur Hardcover-machine,5.2 kW automatische behuizing |
||
Machine voor het maken van boekenkasten met harde omslag MF-SCM500A
Deze Hard Cover Book Case Maker MF-SCM500A wordt hoofdzakelijk toegepast bij het bedekken en drukken van verschillende notitieboeken, fotoboeken (fotoalbum), mappen, certificaten, hardcoverboeken.Dit proces is gemakkelijk afgerond op twee keer aan beide zijden tegelijkertijd door één operatorHet is een goede partner van de postpers, met name van de digitale postpers.
![]()
| Model | MF-SCM500A |
| Stroomvoorziening | 380V/220V, 50HZ |
| Mainframe-vermogen | 5.2kw |
| Werksnelheid | 1-3 PCS/min |
| Dikte van karton | 1-4 mm |
| Hard Case Wervelkolombreedte ((min) | 8 mm |
| Open boekdoos Grootte ((Max)) | 780x430 mm |
| Open boekdoos Grootte ((min) | 140 x 140 mm |
| Machinale afmetingen ((L × W × H) | 1780 × 1620 × 1400 mm |
| Papierdikte | 80 tot 200 g |
| Gewicht van de machine | 500 kg |
Opmerking: de machine is standaard voor 1-4 stuks karton, met 5 stuks karton als optie.
● Automatisch papiervoedingssysteem;
● Pneumatische automatische voetschakelaar
● Het gebruik van een PLC-besturingssysteem
● Gebruik hete lijm (dierenlijm / gelatinelijm)
● Vervangen van producten, snelle aanpassingssnelheid.
● Stel de grootte aan door het handvat te draaien
● Lichtbuis in de werktafel maakt de positie nauwkeuriger.
![]()
We Dongguan Maufung Machinery Co., Ltd is een fabrikant gespecialiseerd in boek post press bindmachines en starre doos maken machines.Boekblokkopbandmachine, Semi Auto Case Maker, Hard Cover Book Case In Machine, Book Block Rounding Machine, Wire Book Binding Machines, Rigid Box Making machines, enz.
We hebben onze onafhankelijke bekende merken MAUFUNG. We nemen de kwaliteit en naverkoopservice als de kern van ons bedrijf, waardoor onze merk goede reputatie in de wereld.En we hebben een zeer professioneel R & D team ((drie ingenieurs We geven om de markttrends, richten ons op de kwaliteit en prestaties van de machine en hechten veel waarde aan de vraag van klanten.We hebben machines geïnstalleerd in meer dan 100 landen.Ik kijk ernaar uit om met u samen te werken.
![]()
■ Wij beschikken over professionele verkopers en technici, die u met hun expertise en uitstekende vaardigheden bedienen.
■ We hebben machines geëxporteerd naar meer dan 100 landen en hebben een goed ontwikkeld servicesysteem en netwerk opgezet.
■ Alle machines genieten een jaar gratis garantie.
■ Eenvoudige bediening van de machines en strikte kwaliteitscontrole maken de naverkoop zeer eenvoudig.
■ Professionele en efficiënte onderhoudsdiensten en snelle en nauwkeurige feedback zorgen ervoor dat u van onze zorg van hoge kwaliteit en consistentie zult genieten.
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360