| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-320 |
| Min. bestelaantal: | 1 SET |
|---|---|
| Prijs: | USD/CNY/EUR |
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 100 sets /maand |
| Verbruiken: | Rigid Box, cadeau doos, mobiele telefoon doos, juwelen doos | Snelheid: | 25 stuks/min |
|---|---|---|---|
| Maximale maat: | 300*300*120 mm | Spanning: | 220v, 1ph |
| Min Size: | 40*40*10mm | ||
| Markeren: | 300*300*120mm Rigid Box Forming Machine,40*40*10mm Rigid Box Forming Machine,220V 1PH kartonnen doosmachine |
||
Model MF-320 rigide doos vormen machine is in de pijplijn. na het afmaken van de positionering van kunstmatige doos en papier, zet de doos in de mal. machine draait automatisch inclusief vouwen,Oordrukken en vormenDeze machine is zeer efficiënt en kan 15-25 stuks doos per minuut maken.Alle bovenstaande voordelen maken het de eerste keuze voor de voorkeur verwerking van gift boxHoedendoos.
|
Model |
MF-320 |
| Doos Grootte (max.) | 300*300*120 mm |
| Doosgrootte (min.) | 40*40*10 mm |
| Kracht | 2.2 kW |
| Spanning | AC 220V |
| Versnelling | 15-25 stuks/min |
| Luchtdruk | 0.6-0.8MPa |
| Nettogewicht | 900 kg |
| Machina dimensie | 1180*920*2000 mm |
| Kleeftype | Warm gesmolten lijm ((Medium drogen) |
![]()
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360