| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-203 |
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Gewoonlijk: | Hoekverrondingsmachine voor harde koffers | Snelheid: | 900-1500 stuks/uur |
|---|---|---|---|
| Afmeting: | 125 tot en met 415 mm | Spanning: | 220v, 1ph |
| Toepassing: | notitieboeken, harde omslagboeken, dagboeken, enz. | garantie: | 1 jaar |
| Markeren: | 1500 stuks/uur hoek rondmachine,R10 R12 Hoekrondmachine,CE R12 Elektrische ronde hoeksnipper |
||
Boekzakhoek rondmachine voor hard gebonden boeken MF-203 wordt gebruikt om de hoek van de zaken rond te draaien zonder het originele proces van het maken van zaken te veranderen.Maak verschillende groottes van ronde hoek alleen nodig om vormen te veranderenDit model heeft de temperatuurregeling, drukvertraging en telfunctie.
| Model | MF-203 |
| Grootte van de zaak | 125 tot en met 415 mm |
| Hoek | R6,R8,R10,R12 |
| Versnelling | 15-25 stuks/min |
| Kracht | 220 V |
| Luchtdruk | 0.6 MPA |
| Algemene afmetingen | L1000*W780*H1370mm |
1Maak een ronde hoek karton.
2Maak rechthoekige hoekzakken.
3Ruw om de hoek bij dit model.
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360