| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-SCM500A |
| Min. bestelaantal: | 1 SET |
|---|---|
| Prijs: | USD/CNY/EUR |
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 100 sets/maand |
| Model: | MF-SCM500A | Snelheid: | 180 stuks/uur |
|---|---|---|---|
| Maximale maat: | 430*780 mm | Spanning: | 380/220V,3PH,50/60HZ |
| Sollicitatie: | Drukkerij voor korte oplage | Verbruiken: | Koffer voor harde boeken, notitieboeken |
| Markeren: | 80 gram hardcover boekbindmachine,180 stuks/uur Hardcover boekbindmachine,140*140mm album cover maken machine |
||
Album Cover Maker, Hard Back Maker voor fotoboek MF-SCM500A
180 stuks/uur Semi-Auto Fotoalbum Hard Cover Machine Boekenbindmachine
Deze Semi Auto Case Maker MF-SCM500A wordt voornamelijk toegepast bij het bedekken en drukken van verschillende notitieboeken, fotoboeken (fotoalbum), mappen, certificaten, hardcoverboeken.Dit proces wordt gemakkelijk afgerond op twee keer aan beide zijden tegelijkertijd door één operatorHet is een goede partner van de postpers, met name van de digitale postpers.
| Model | MF-SCM500A |
| Stroomvoorziening | 380V/220V, 50HZ |
| Mainframe-vermogen | 5.2kw |
| Werksnelheid | 1-3 PCS/min |
| Dikte van karton | 1-4 mm |
| Hard Case Wervelkolombreedte ((min) | 9 mm |
| Open boekdoos Grootte ((Max)) | 780x430 mm |
| Open boekdoos Grootte ((min) | 140 x 140 mm |
| Machinale afmetingen ((L × W × H) | 1780 × 1620 × 1400 mm |
| Papierdikte | 80 tot 200 g |
| Gewicht van de machine | 550 kg |
● Automatisch duwen van karton;
● Pneumatische voetschakelaar
● PLC-systeem
● Gebruik warm gesmolten lijm
● Snelle aanpassingssnelheid.
● Stel de grootte van het karton aan door het handwiel te draaien
● Lichtbuis in de werktafel maakt de positie nauwkeuriger.
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360