| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-FEM450 |
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Model: | MF-FEM450 | Versnelling: | 1500 stuks/uur |
|---|---|---|---|
| Afmeting van het bindmiddel: | 310*450 mm (maximaal) | Bindend Sze: | 140*190 mm (min) |
| Spanning: | 380V,3PH,50/60HZ | garantie: | 12 maanden |
| Gewoonlijk: | Machine voor het aanbrengen van harde elastische banden | Naverkoopservice: | Online-ondersteuning, videotechnische ondersteuning, ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderh |
| Markeren: | Notebook Elastische band in te voegen machine,Notebook Elastische band applicatie machine,Notebook Elastische bandsluitmachine |
||
Boekenkast Elastiek Invoegmachine, Hardcover Notitieboek Bindmachine MF-FEM450
Volautomatische Elastiek Invoegmachine MF-FEM450 wordt gebruikt voor het aanbrengen van elastiek op harde covers van diverse notitieboeken. Dit model bespaart aanzienlijk op arbeidskrachten en verbetert het bindeffect aanzienlijk.
| Model | MF-FEM450 |
| Voeding | 380V, 50HZ |
| Snelheid | 1500 stuks/uur |
| Max. coverformaat | 310x450MM |
| Min. coverformaat | 140x190MM |
| Elastiek marge | 15-20mm |
| Elastiek formaat | 6-10mm |
| Coverdikte | 1.5-4mm |
| Vermogen | 6 kW |
| Machine afmetingen | 2650x1600x1650MM |
| Gewicht | 1300KG |
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360