| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-FAC390A |
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Model: | MF-SMART390A | Maximale snelheid: | 600 stuks/uur |
|---|---|---|---|
| Afmeting van het bindmiddel: | 380*270 mm (maximaal) | Spanning: | 380/220V,3PH,50/60HZ |
| Dikte van het blok: | 4-60 mm | Garantie: | 12 maanden |
| Hoogtepunten: | automatische, grote druk | Sollicitatie: | Drukkerij, uitgever, boekbinderij |
| Verbruiken: | Hardcoverboek, notitieboek, fotoboekmachine | ||
| Markeren: | 380*270 mm hardcover gelijmvormende machine,600 stuks/uur,PLC hardcover casing in machine |
||
Automatische casing-in- en jointformingmachine voor hardcover notebooks die MF-FAC390A binden
390*297mm Smart Book Casing In & Joint Forming Line (One Drag Two) 600PCS/H MF-Smart390A
Model MF-FAC390A Auto Casing In en Hydraulic Nipping machine is gebaseerd op model MF-FAC390.MF-FAC390A heeft twee stations van de gezamenlijke vormen eenheidDe snelheid is tot 600 stuks per uur. Het wordt veel gebruikt voor fotoboeken, prentenboeken, hardcoverboeken, notebooks en ook voor die notebooks die geen harde achterkant hebben.
| Model | MF-FAC390A |
| Stroomvoorziening | 380V, 50HZ |
| Mainframe-vermogen | 9 kW |
| De dikte van het boekblok | 4-60 mm |
| Grootte van de hardkasten (max) | 380*270 mm |
| Grootte van de hardkassplaten (min) | 100 x 100 mm |
| On-line snelheid | 600 stuks |
| Machinale afmetingen ((L × W × H) | 4950*2650* 2000 mm |
| Gewicht van de machine | 2000 kg |
![]()
Dit model bestaat uit vijf onderdelen: behuizing, druk- en krimpgedeelte, leveringsgedeelte, elektriciteitscentrale en besturingsstation.Geheimen met automatische voeding en een krimpfunctie;
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360