| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-HBM420 |
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Model: | MF-HBM420 | Snelheid: | 700 stuks/uur |
|---|---|---|---|
| Afmeting van het bindmiddel: | 350x420 mm (maximaal) | Min grootte: | 100*100mm |
| Bindende Dikte: | 1060mm | Spanning: | 220v, 1ph |
| garantie: | 12 maanden | Toepassing: | Notebookbindmachine |
| Markeren: | 220V 1PH notebookbindmachine,60 mm boekblokkopbandmachine,700 PCS/H notebookbindmachine |
||
Notitieblok Blok Kop Staart en Band Machine, Notitieblok Bindmachine MF-HBM420
Boekblok Kop Band Machine MF-HBM420 wordt voornamelijk gebruikt voor het aanbrengen van kop- en staartband op ronde en vierkante boekblokken. Het is een perfecte oplossing voor middelgrote en kleine boekbinderijen. De kopband wordt met dubbelzijdige tape op het boekblok geplakt. Het vereist geen reiniging.
| Model | MF-HBM420 |
| Voeding | 220V, 1 Fase, 50HZ |
| Vermogen Hoofdmachine | 1.5KW |
| Luchtcompressor | 6Bar |
| Machinesnelheid | 700 STUKS/uur |
| Dikte Boekblok | 10-60mm |
| Afmeting Boekblok (Max) | 350x420mm |
| Afmeting Boekblok (Min) | 100x100mm |
| Machine Afmetingen (L×B×H) | 700×850×1550mm |
| Machine Gewicht | 270kg |
![]()
![]()
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360