| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-SKJ560 |
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Prijs: | USD/CNY/EUR |
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 100 sets/maand |
| Model: | MF-SKJ560 | Afmeting van het bindmiddel: | 560 * 450 mm (maximaal) |
|---|---|---|---|
| Hoogtepunt: | Ronde / vierkante rug | Dikte van het blok: | 4-80 mm |
| Spanning: | 380/220V,3PH | garantie: | 12 maanden |
| afmeting (l*w*h): | 2200 × 900 × 1950 mm | Productnaam: | Ronde ruggengraat boek behuizing in machine |
| Markeren: | 10 stuks/min Boekenhoes in machine,560*450 mm boekenkastenmachine,80 mm blok behuizing in machine |
||
Grote behuizingsmachine voor boekbinding met ronde ruggengraat, Ronde ruggengraatboekbindingsmachine MF-SKJ560
Model MF-SKJ560 is ontworpen voor de casing in het proces van verschillende harde cover boekenAls bijzondere producten onder de harde boeken, is de binding van ronde boeken ingewikkelder en vakkundig.Om het probleem op te lossen van de tijdrovende en slechte werking van het handmatig binden van ronde ruggengraatboekenHet is een perfecte oplossing voor de ronde achterkant boek binding.
| Model | MF-SKJ560 |
| Stroomvoorziening | 380V/220V, 50HZ |
| Mainframe-vermogen | 1.5 kW |
| Werksnelheid | 7-10PCS/min |
| De dikte van het boekblok | 4-80 mm |
| Blockgrootte ((max)) | 560x450 mm |
| Blocgrootte ((min) | 90 x 60 mm |
| Machinale afmetingen ((L × W × H) | 2200 × 900 × 1950 mm |
| Gewicht van de machine | 580 kg |
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360