| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-DCM470 |
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Model: | MF-DCM470 | Snijgrootte: | 490*450 mm |
|---|---|---|---|
| maximum dikte: | 100 mm | Versnelling: | 20-25 keer/min |
| Aanbod: | Pneumatisch | Garantie: | 1 jaar |
| Gewoonlijk: | Boeken van het bord Coner snijmachine | Applicatie: | Hoeksnijden voor verschillende produkten |
| Markeren: | 250W ronde hoek snijmachine,1/8' ronde hoek snijmachine |
||
Dubbelkops notitieboek ronde hoek snijmachine, notitieboek bindmachine MF-DCM470
Deze machine wordt gebruikt voor het snijden van ronde hoeken van papier. Het is geschikt voor het snijden van de hoeken van uitnodigingskaarten, handelsmerken, kalenders, visitekaartjes, boekomslagen, agenda's, boeken met harde kaft, notitieboeken, enz.
| Model | MF-DCM470 |
| Max. papierformaat | 490×450mm |
| Min. papierformaat | 105×50mm |
| Ronde hoek mal | 1/8'',3/16'',1/4'',5/16'',3/8'',7/16'',1/2'',9/16'',5/8'',3/4'',7/8'', 1' |
| Afmetingen werktafel | 860×380mm |
| Dikte | 100mm |
| Werksnelheid | 23 keer/min |
| Luchtdruk | 6-8 bar |
| Spanning | 220V,50HZ |
| Vermogen | 250W |
| Afmetingen (L×B×H) | 960×870×1390mm |
| Gewicht | 220kg |
| Standaard accessoires | Uitgerust met één mal van 1/8'''-1'' |
![]()
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360