| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-PCM380EV |
| Min. bestelaantal: | 1 SET |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Model: | MF-PCM380EV | Snelheid: | 600-900 stuks/uur |
|---|---|---|---|
| Afmeting van het bindmiddel: | 360 x 300 mm | Dikte van het blok: | 4-60 |
| Spanning: | 380/220V,3PH | Voorwaarde: | nieuw |
| Verbruiken: | Ronde ruggengraat boeken gewrichtsvormende machine | After-sales service verleend: | Online-ondersteuning, videotechnische ondersteuning, ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderh |
| Markeren: | 2.5kw hydraulische klemmachine,900 stuks/uur Boeken terug ronden machine,360*300 mm boek terug ronden machine |
||
Hardcases Boeken Hydraulische druk- en krimpmachine, Ronde ruggengraat Hard gebonden boeken maken machine MF-PCM380EV
900 stuks/uur Boek rondend Hydraulisch druk- en kriebelmachine Boek terug rondend machine
Hard Cover Book Joint Forming Machine iseen afwerkingsapparatuur voor het afdrukken van hardcoverboeken, notitieboeken, fotoboeken, enz.Het standaardmodel is geschikt voor vierkante achterzijde hardcover boeken. Voor het oplossen van het tijdrovende probleem van Joint vormen van ronde achterzijde boek, hebben we dit model aangepast om de ronde achterzijde boeken te ondersteunen.
| Model | MF-PCM380EV |
| Stroomvoorziening | 380V/220V, 50HZ |
| Maximale drukgrootte | 360 x 300 mm |
| Maximale druk | 2T-5T |
| Kracht | 2.5 kW |
| Afmetingen (L × W × H) | 1300 x 730 x 1580 mm |
| Gewicht van de machine | 490 kg |
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360