| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-FAC390 |
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Maximale snelheid: | 450 stuks per uur | Maximale grootte: | 380*270 mm |
|---|---|---|---|
| Min grootte: | 90*60mm | Spanning: | 380/220V,3PH |
| Dikte van het blok: | 4-60 mm | Hoogtepunten: | Automatische casing leveren, auto casing in, auto vormen persen |
| Gewoonlijk: | machine voor het maken van harde boeken, notitieboeken, fotoalbums | Toepassing: | Drukkerij, uitgever, boekbinderij, boekwinkel |
| Markeren: | Auto foto album behuizing in machine,Auto Notebook Casing In Machine,Behuizing in machine 7 |
||
De automatische boekinleg- en voegvormmachine MF-FAC390 wordt veel gebruikt in agenda's, fotoalbums en andere boeken met harde kaft. Het is ontworpen voor het afwerkingsproces van drukwerk. We gebruiken PLC-besturingssystemen met touchscreen-besturingssystemen. Er is minder bedieningstechniek vereist. Het duwt automatisch de omslagen, combineert automatisch de omslagen met blokken, knijpt en vormt automatisch de voeg en stapelt automatisch de afgewerkte boeken.
Deze machine bestaat uit drie delen: automatisch inlegdeel, automatisch pers- en rilgedeelte, automatisch verzamelgedeelte.
1. INLEGDEEL:
2. PERS- EN RILGEDEELTE
3. VERZAMELGEDEELTE:
![]()
| Model | MF-FAC390 |
| Voeding | 380V, 50HZ |
| Hoofdframestroom | 7,2 kW |
| Blokdikte | 4-60 mm |
| Blokgrootte (max) | 390*297 mm |
| Blokgrootte (min) | 100*100 mm |
| Max. online snelheid | 450 stuks/uur |
| Afmetingen (L*B*H) | 3890*2650*2000 mm |
| Gewicht | 1500 KG |
![]()
Wij, Dongguan Maufung Machinery, zijn een fabrikant die gespecialiseerd is in machines voor het nabewerken van boeken en machines voor het maken van stevige dozen. We produceren voornamelijk Photo Book Lay Flat Machines, Book Block Head Band Machines, Semi Auto Case Makers, Hard Cover Book Case In Machines, Book Block Rounding Machines, Elastic band inserting Machines, Ribbon pasting Machines, Wire Book Binding Machines, Rigid Box Making machines, etc. We hebben machines geïnstalleerd in meer dan 100 landen.
We bezitten onze onafhankelijke bekende merken MAUFUNG. We beschouwen de kwaliteit en de after-sales service als de kern van ons bedrijf, wat ons merk een goede reputatie in de wereld geeft. En we hebben een zeer professioneel R&D-team. We houden de markttrends in de gaten, richten ons op de kwaliteit en prestaties van de machine en hechten veel belang aan de vraag van de klant. We hebben machines geïnstalleerd in meer dan 100 landen. We kijken ernaar uit om met u samen te werken!
![]()
T.a.v.: Mevr. Joy Qu
E-mail: mf02@mfjx.net
Mob:+8613925857259
Dongguan Maufung Machinery Co., Ltd
Adres: Ri Ming Chang Mao Industrial Park, Liu Chong
Wei Community Industrial Zone, Wanjiang District,
Dongguan City, Guangdong Province, China
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360