| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-FAC390 |
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Maximale snelheid: | 450 stuks per uur | Maximale grootte: | 380*270 mm |
|---|---|---|---|
| Min grootte: | 90*60mm | Spanning: | 380/220V,3PH |
| Dikte van het blok: | 4-60 mm | conditie: | Nieuw |
| Gewoonlijk: | machine voor het maken van harde boeken, notitieboeken, fotoalbums | Toepassing: | Drukkerij, uitgever, boekbinderij, boekwinkel |
| Markeren: | Volledig automatische dagboeken in de machine,380V dagboeken in de machine,PLC-besturing van de behuizing in de machine |
||
De automatische boekinleg- en voegvormmachine MF-FAC390 wordt veel gebruikt voor agenda's, fotoalbums en andere boeken met harde kaft. Het is ontworpen voor het afwerkingsproces van drukwerk. We gebruiken PLC-besturingssystemen met touchscreen-besturingssystemen. Er is minder bedieningstechniek vereist. Het duwt automatisch de omslagen, combineert automatisch de omslagen met blokken, knijpt en vormt automatisch de voeg en stapelt automatisch de afgewerkte boeken.
![]()
Deze machine bestaat uit drie delen: automatisch inleggen, automatisch persen & rillen en automatisch verzamelen.
1. INLEGGEDEELTE:
2. PERS- & RILGEDEELTE
3. VERZAMELGEDEELTE:
![]()
| Model | MF-FAC390 |
| Voeding | 380V, 50HZ |
| Hoofdframestroom | 7.2kw |
| Blokdikte | 4-60mm |
| Blokgrootte (Max) | 390*297mm |
| Blokgrootte (Min) | 100*100mm |
| Max. online snelheid | 450 stuks/uur |
| Afmetingen (L*B*H) | 3890*2650*2000mm |
| Gewicht | 1500KG |
Wij, Dongguan Maufung Machinery, zijn een fabrikant die gespecialiseerd is in machines voor het nabewerken van boeken en machines voor het maken van stevige dozen. We produceren voornamelijk Lay Flat Machines voor fotoboeken, machines voor het aanbrengen van kapitaalbandjes op boekblokken, semi-automatische casemakers, machines voor het inleggen van harde kaften, machines voor het afronden van boekblokken, machines voor het inbrengen van elastiek, machines voor het plakken van linten, draadbindmachines voor boeken, machines voor het maken van stevige dozen, enz. We hebben machines geïnstalleerd in meer dan 100 landen.
![]()
■ We hebben professionele verkopers en technici die u van dienst zijn met hun expertise en uitstekende vaardigheden.
■ We hebben machines geëxporteerd naar meer dan 100 landen en een goed ontwikkeld servicesysteem en -netwerk opgezet.
■ Alle machines hebben een jaar gratis garantie.
■ Eenvoudige bediening van machines en strenge kwaliteitscontrole maken de after-sales zeer eenvoudig.
■ Professionele en efficiënte onderhoudsservice en snelle en accurate feedback zorgen ervoor dat u kunt genieten van een hoogwaardige en consistente zorg van ons.
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360