| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-FAC390 |
| Min. bestelaantal: | 1 SET |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Maximale snelheid: | 450 stuks per uur | Maximale grootte: | 380*270 mm |
|---|---|---|---|
| Min grootte: | 90*60mm | Spanning: | 380/220V,3PH |
| Dikte van het blok: | 4-60 mm | Hoogtepunten: | Automatische casing leveren, auto casing in, auto vormen persen |
| Gewoonlijk: | machine voor het maken van harde boeken, notitieboeken, fotoalbums | Toepassing: | Drukkerij, uitgever, boekbinderij, boekwinkel |
| Markeren: | Fotoalbum Casing In Machine,450 stuks per uur,7.2kw boekkas in machine |
||
De automatische boekinleg- en voegvormmachine MF-FAC390 wordt veel gebruikt voor agenda's, fotoalbums en andere boeken met harde kaft. Het is ontworpen voor het afwerkingsproces van drukwerk.We gebruiken PLC-besturingssystemen met touchscreen-besturingssystemen. Er is minder bedieningstechniek vereist.Het duwt automatisch de omslagen, combineert automatisch de omslagen met blokken, knijpt en vormt automatisch de voeg, en stapelt automatisch de afgewerkte boeken.
![]()
| Model | MF-FAC390 |
| Voeding | 380V, 50HZ |
| Hoofdmachinevermogen | 7,2 kW |
| Blokdikte | 4-60 mm |
| Blokgrootte (Max) | 390*297 mm |
| Blokgrootte (Min) | 100*100 mm |
| Max. online snelheid | 450 stuks/uur |
| Afmetingen (L*B*H) | 3890*2650*2000 mm |
| Gewicht | 1500 KG |
Deze machine bestaat uit drie delen: automatisch inleggen, automatisch persen & rillen, automatisch verzamelen.
![]()
![]()
![]()
![]()
■ We hebben professionele verkopers en technici die u bedienen met hun expertise en uitstekende vaardigheden.
■ We hebben machines geëxporteerd naar meer dan 100 landen en een goed ontwikkeld servicesysteem en -netwerk opgezet.
■ Alle machines hebben een jaar gratis garantie.
■ Eenvoudige bediening van machines en strenge kwaliteitscontrole maken de after-sales zeer eenvoudig.
■ Professionele en efficiënte onderhoudsservice en snelle en accurate feedback zorgen ervoor dat u kunt genieten van een hoogwaardige en consistente zorg van ons.
Attn: Mevr. Joy Qu
E-mail: mf02@mfjx.net
Mob:+8613925857259
Dongguan Maufung Machinery Co., Ltd
Add:Ri Ming Chang Mao Industrial Park, Liu Chong
Wei Community Industrial Zone, Wanjiang District,
Dongguan City, Guangdong Province, China
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360