| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-SMART390 |
| Min. bestelaantal: | 1 SET |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Maximale snelheid: | 450 stuks per uur | Maximale maat: | 390*297 mm |
|---|---|---|---|
| Min Size: | 100*100 mm | Spanning: | 380/220V,3PH |
| Dikte van het blok: | 4-60 mm | Hoogtepunten: | Automatische casing leveren, auto casing in, auto vormen persen |
| Verbruiken: | machine voor het maken van harde boeken, notitieboeken, fotoalbums | Applicatie: | Drukkerij, uitgever, boekbinderij, boekwinkel |
| Markeren: | Hardcover Boek Pers- en Kreukmachine,Hardcover Pers- en Kreukmachine,Case Boek Pers- en Kreukmachine |
||
Smart Auto Size Adjustment Hard Cover Boekenhoes In Boeken Druk & Creasing Machine Maufung MF-SMART390![]()
Automatic Book Casing in and Joint Forming Machine MF-SMART390 wordt veel gebruikt in dagboeken, fotoalbums en andere hardcoverboeken.We nemen de PLC besturingssystemen met touchscreen besturingssystemenHet zal automatisch duwen de gevallen, automatisch combineren de gevallen met blokken, automatisch knippen en gezamenlijk vormen, en automatisch stapelen de afgewerkte boeken.
Deze machine bestaat uit drie onderdelen: Auto Casing in Part, Auto Pressing & Creasing Part, Auto Collecting Part.
1.Deeltjes omhulsel:
2.Vervaardiging van elektrische motoren
3.Verzamelpartij:
![]()
![]()
| Model | MF-SMART390 |
| Stroomvoorziening | 380V, 50HZ |
| Mainframe-vermogen | 7.2kw |
| Dikte van het blok | 4-60 mm |
| Blockgrootte (max) | 390*297 mm |
| Blockgrootte (min) | 100 x 100 mm |
| Maximale snelheid op de lijn | 450 stuks/uur |
| Afmeting ((L*W*H) | 3890*2650*2000 mm |
| Gewicht | 1500 kg |
![]()
Wij van Dongguan Maufung Machinery zijn een fabrikant die gespecialiseerd is in boeken na het drukken bindmachines en rigide doos maken machines.Boekblokkopbandmachine, Semi-Auto Case Maker, Hard Cover Book Case In Machine, Book Block Rounding Machine, Elastische band inbrengende machine, Ribbon plakmachine, Draad boekbindende machines, rigide doos maken machines, enz..We hebben machines geïnstalleerd in meer dan 100 landen.
We hebben onze onafhankelijke bekende merken MAUFUNG. We nemen de kwaliteit en naverkoopservice als de kern van ons bedrijf die onze merk goede naam in de wereld maakt.En we hebben een zeer professioneel R&D team.. We geven om de markttrends, richten ons op de machine kwaliteit en prestaties, en hechten veel waarde aan de vraag van klanten.Ik kijk ernaar uit om met u samen te werken.!
![]()
Mevrouw Joy Qu.
Email: mf@mfjx.net
Mob: +8613925857259
Dongguan Maufung Machinery Co., Ltd.
Ri Ming Chang Mao Industrial Park, Liu Chong
Wei Community Industrial Zone, district Wanjiang,
Dongguan City, provincie Guangdong, China
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360