| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-65 |
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Prijs: | USD/EUR/CNY |
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Model: | MF-65 | Voeding: | Autoevoeding |
|---|---|---|---|
| Snijlengte: | 420 mm | Snijbreedte: | 60 mm |
| Snijdend dikte: | 0.14mm | Snijsnelheid: | 170 keer/min |
| Stroom: | 0,75 kW | Machinale afmetingen ((L × W × H): | 850*1100*1400 mm |
| Machinegewicht: | 500 kg | ||
| Markeren: | Automatische rugsnijder met automatische toevoer,Kartonnen rugsnijder,0.75KW spine cutter |
||
Dit model is geschikt voor het snijden van hardcoverboeken met behulp van giettechnieken die duurzaam zijn.hoge precisie en hoge efficiëntieWe ontwikkelen twee modellen: handmatig voeden en automatisch voeden.
![]()
| Model | MF-65 |
| Voeding | Automatische voeding |
| Snijlengte | 420 mm |
| Snijbreedte | 60 mm |
| Snijdikte | 0.1-4 mm |
| Snij snelheid | 170 keer/min |
| Kracht | 0.75 kW |
| Machinale afmetingen ((L × W × H) | 850*1100*1400 mm |
| Gewicht van de machine | 500 kg |
Ons bedrijf produceert voornamelijk Foto Book Lay Flat Machine, Book Block Head Band Machine, Semi Auto Case Maker, Hard Cover Book Case In Machine, Hard Cover Book Pressing & Creasing Machine,Boekblok-rondmachine, volledig automatische punchmachine, automatische ronde hoek snijmachine, automatische bedekkingsmachine, automatische papiervoeding en plakmachine, boek knippen machine, elastische band in te voegen machine,hydraulische slagmachine voor de wervelkolom, enz. Als een ontwikkelend productie- en marketingbedrijf bezitten wij als professioneel verpakkingsbedrijf onze onafhankelijke bekende merken MAUFUNG.De producten verkopen niet alleen in China maar ook in meer dan 100 landen in de wereld., zoals de Verenigde Staten, de Europese landen, Nederland, Australië, Nieuw-Zeeland, Zuidoost-Azië, Rusland, het Midden-Oosten en Afrika, enz.
![]()
We hebben een groot aantal professionele machines technische ingenieurs te besteden aan het verbeteren van de machines productie techniek.We richten ons ook op zelfontwikkeling, waarbij we ons houden aan het mensengerichte principe.We bieden zorgvuldige service na de verkoop inclusief installatie,instel- en onderhoudsdienst voor de machine. Eerste klas productieapparatuur, eerste klas technische kracht, eerste klas kwaliteit en eerste klas service maken ons het vertrouwen van tal van bedrijven thuis en in het buitenland te winnen.
![]()
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360