| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-FAC390A |
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Model: | MF-FAC390A | Maximale snelheid: | 650 stuks per uur |
|---|---|---|---|
| Maximale grootte: | 390*297 mm | Spanning: | 380/220V,3PH |
| Min grootte: | 90*60mm | Dikte van het blok: | 4-60 mm |
| garantie: | 1 jaar | Hoogtepunten: | Auto casing in, auto joint forming, auto stapelboeken |
| Toepassing: | Drukkerij, uitgever, boekfabrikant | Gewoonlijk: | Hardcoverboek, notitieboek, fotoboekmachine |
| Markeren: | 9 kW gelijmvormende machine,380*270mm Boekenhoes in machine,9 kW boekkas in machine |
||
Automatische boekhoes voor harde omslag en gewrichtsvormende machine MF-FAC390A één trek tweeStations
Het model MF-FAC390A is gebaseerd op het model MF-FAC390, met twee stations van het persen en krullen van de eenheid, de snelheid is sterk verhoogd.met een gewicht van niet meer dan 50 kgHet adopteert een voedingsapparaat voor de levering van auto-gevallen met de functie van het buigen van de achterkant van het boek; automatisch gevallen in blok met uitlijning en persapparaat om een nauwkeurige behuizing in werking te stellen;automatisch drukken en vouwen van het boekHet is een goede partner voor de productie van hardcoverboeken.
| Model | MF-FAC390A |
| Stroomvoorziening | 380V, 50HZ |
| Mainframe-vermogen | 9 kW |
| De dikte van het boekblok | 4-60 mm |
| Grootte van de hardkasten (max) | 380*270 mm |
| Grootte van de hardkassplaten (min) | 100 x 100 mm |
| On-line snelheid | 600 stuks |
| Machinale afmetingen ((L × W × H) | 4950*2650* 2000 mm |
| Gewicht van de machine | 2000 kg |
![]()
![]()
![]()
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360