| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-560R |
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Gewoonlijk: | Hardcover, bijbelboeken, notitieboeken | Maximale grootte: | 560*420 mm |
|---|---|---|---|
| Snelheid: | 25 stuks/min | Min grootte: | 90*60mm |
| Spanning: | 220v, 1ph | Dikte: | 1060mm |
| Markeren: | 25 PCS/min Boek-achteraf draaiende machine,560*420 mm boek-achteraf draaiende machine,0.4KW Boek terug roterende machine |
||
Download de brochure: MF-560R Brochure.pdf
De MF-560R elektrische boekblok afrondmachine wordt veel gebruikt in het afrondingsproces van boekblokken van hardcover boeken en notitieboeken. Hij gebruikt een frequentieomvormer om de rolsnelheid aan te passen, en gebruikers kunnen de snelheid aanpassen om producten van verschillende formaten te maken. Het verhoogt de productkwaliteit en de efficiëntie aanzienlijk en verkort de werktijd.
![]()
| Model | MF-560R |
| Voeding | 220V, 50HZ |
| Werkbreedte (Max) | 560*420mm |
| Werkbreedte (Min) | 90*60mm |
| Boekdikte | 10-60mm |
| Werksnelheid | 3-25 STUKS/min |
| Motorvermogen | 0,4KW |
| Machine afmetingen (L×B×H) | 975x900x1160mm |
| Machinegewicht | 150kg |
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360