| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-560RSM |
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Gewoonlijk: | met een vermogen van niet meer dan 10 kW | Hoogte: | 520 mm |
|---|---|---|---|
| Spanning: | 220v, 1ph | garantie: | 1 jaar |
| Markeren: | 520 mm boekbandmachine,220V 1PH boeken terugrondmachine,110 kg boeken terug ronden machine |
||
De MF-560RSM is bedoeld voor het vastbinden van de afgeronde blokken om hun ronde vorm te behouden.
| Model | MF-560RSM |
| Stroomvoorziening | 220V,50HZ |
| De dikte van het drukwerk | 520 mm |
| Afmetingen van de machine (L*W*H) | 700*600*2100 mm |
| Gewicht van de machine | 110 kg |
| Machines voor het afronden van boekblokken MF-560R | Boekenkasten afrondmachine MF-PRM420 |
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360