| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-400C |
| Min. bestelaantal: | 1 SET |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Model: | MF-400B | Maximale grootte: | 390*390 mm |
|---|---|---|---|
| Functie: | Stempelen | Min grootte: | 70*70mm |
| Garantie: | 1 jaar | Gewoonlijk: | hete folie stempelmachine |
| Toepassing: | notitieboeken, harde omslagboeken, dagboeken, enz. | ||
| Markeren: | PLC boekrand verguldingsmachine,70*70mm boekrand verguldingsmachine,2.2 kW-goudfolie-drukmachine |
||
Boekgoudstempelmachine, boekrand verguldingsmachine MF-400C
Warmt stempelen Machine MF-400C is van toepassing op rand goud stempelen op de harde cover boek, notitieboek, wenskaarten, jaarboek en andere producten.het stempelen van de gouden folie op de gladde kant van de boekenrandHet is voorzien van een PLC-programmabesturingssysteem dat de werking zeer flexibel maakt.
| Model | MF-400C |
| Spanning | 380 V |
| Kracht | 2.2 kW |
| Maximale stempeloppervlakte | 390*390 mm |
| Min Stempelgebied | 70 x 70 mm |
| Compressor Luchtbron | 7-9KGF/CM |
| Gewicht van de machine | 500 kg |
| Machinaal formaat (L*W*H) | 1450*800*1650 mm |
1Pak de boekenblokken, maak ze strak geperst en plat.
2- Poets de rand van het boek om een mooi effect te garanderen.
3Stempel de rand van het boekblok.
![]()
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360