| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-DPBM500 |
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Model: | MF-DPBM500 | Versnelling: | 800-2000 PCS/Hour |
|---|---|---|---|
| Hoogtepunten: | Autopunkken en binden | Maximaal bindingsmaat: | 510 mm ((binding) * 800 mm |
| Min Bindingsgrootte: | 100 mm ((binding) * 140 mm | Spanning: | 380,3PH |
| garantie: | 12 maanden | Gewoonlijk: | draadboekjes, kalendermachines |
| Markeren: | 2000 stuks/uur perforatie-bindmachine,6 mm perforerende bindmachine,510*800 mm draadspoelbindingsmachine |
||
Notebook dubbeldraadpersen en bindenMF-DPBM500
Model MF-DPB510 is een automatische dubbele draadbindingsmachine met perforatiefunctie.Dit model verbetert de efficiëntie met 80% in vergelijking met de traditionele binding en het zou de binding van de producten waarvan de dekking groter is dan het binnenste blad kunnen verbeteren..
| Model | MF-DPBM500 |
| Stroomvoorziening | 380V, 3PH, 50HZ/60HZ |
| Versnelling | 800-2000 stuks per uur |
| De dikte van de enkelvoudige punctie | 1-6 mm |
| Max Punchingsdikte | 13 mm (specialproducten van 16 mm) |
| Maximale punchtijden per boek | 5 keer |
| Maximale afmeting | 510 mm ((binding) * 800 mm |
| Min grootte | 100 mm ((binding) * 140 mm |
| Maximale grootte van de gordel | 420*420 mm |
| Draaddiameter | 1/4-5/8 (hoogte: 2:1; 3:1) |
| luchtcompressor | 3 kW |
| Gewicht | 2000 kg |
| Machinale afmetingen ((L × W × H) | 4800*2600*1600 mm |
1De machine heeft de automatische gelaagde boekvoeding, automatische gelaagde punching, automatische cover sheet punching, automatische boek gat uitlijning, automatische boek binding,en automatische boekverzamelfunctie.
2Dit model heeft maar één of twee operators nodig.
3We nemen hoogwaardige punchvormen aan, die maximaal 6 mm kunnen punchen; de mal past een auto-olie-opvulmechanisme toe, dat 10 keer langer meegaat dan gewone malen;een set van schimmel heeft twee maten in zijn dubbele zijkanten, die als vier nieuwe malen kunnen worden gebruikt.
4Snel wisselen van verschillende maten zonder de schroeven te verplaatsen.
5Voor de notitieboeken en kalenders waarvan de cover groter is dan de bladeren, zal de machine ze automatisch identificeren en scheiden.
6- Uitgerust met automatisch gat uitlijning systeem.
7. Uitgerust met automatische foutadviesfunctie.
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360