| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-540B |
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Model: | MF-540B | Snelheid: | 15- 25 PCS/min |
|---|---|---|---|
| Maximale grootte: | 500*400*130mm | Min grootte: | 80*60*10 mm |
| Spanning: | 220v, 1ph | garantie: | 12 maanden |
| Industrieel gebruik: | Geschenken en ambachten, luxe doos, schoenenverpakking | Gebruik: | verpakking, cadeau, schoen, kaars, juwelen |
| Markeren: | 25pcs/min stijve Doos die Machine maakt,PLC-automatische rigide doosmachine,15pcs/min stijve Doos die Machine vormen |
||
Automatische rigide kartonnen doosvormmachine, rigide doosmachine MF-540B
Machine voor het vormen van stijve dozen MF-540Bis eenideale automatische apparatuurHet is ontworpen voor het verwerken van hardcover cadeaubon, cadeaubon.voor de bovenste en onderste boxmet snelheid15-25 stuks per minuut, die de productie-efficiëntie aanzienlijk verbeteren, de productiekosten verlagen.
|
Model |
MF-540B |
| Doos Grootte (max.) | 500*400*130 mm |
| Doosgrootte (min.) | 80*60*10 mm |
| Kracht | 2.2 kW |
| Spanning | AC 220V |
| Versnelling | 15-25 stuks/min |
| Luchtdruk | 0.6-0.8MPa |
| Nettogewicht | 1150 kg |
| Machina dimensie | 1180*920*2000 mm |
| Kleeftype | Warm gesmolten lijm ((Medium drogen) |
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360