| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-SEM450 |
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Model: | MF-SEM450 | Versnelling: | 700 stuks/uur |
|---|---|---|---|
| Afmeting van het bindmiddel: | 310*450 mm (maximaal) | Min Sze: | 140 * 190 mm |
| Spanning: | 220v, 1ph | Service: | online, van deur tot deur |
| Gewoonlijk: | Hard Case & soft cases Elastische band inbrengen | Sleutelwoorden: | Notebook Elastische Invoegmachine |
| Markeren: | 6 kW Elastiek Invoegende Notebook Bindmachine,310*450 mm notebookbindmachine,140*190 mm boekomslagmachine |
||
A5 Notebook Elastiek Invoegmachine, Notebook Bindmachine MF-SEM450
Deze Semi-Automatische Elastiek Invoegmachine MF-SEM450 wordt veel gebruikt voor het aanbrengen van elastiek op notebooks. Hij ondersteunt zowel notebooks met harde kaft als notebooks met zachte kaft. Dit model is eenvoudig te bedienen met slechts één persoon om de kaften in te leggen en de afgewerkte elastiekbandkaften te verkrijgen, wat de werkefficiëntie en productkwaliteit aanzienlijk verbetert.
| Model | MF-SEM450 |
| Voeding | 380V, 50HZ |
| Snelheid | 700 stuks/uur |
| Max. kaftformaat | 310x450MM |
| Min. kaftformaat | 140x190MM |
| Elastiekband marge | 15-20mm |
| Elastiekband maat | 6-10mm |
| Kaftdikte | 1.5-4mm |
| Vermogen | 6 kw |
| Machine afmetingen | 1300x1200x1600MM |
| Gewicht | 1000KG |
![]()
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360