| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-SPM340 |
| Min. bestelaantal: | 1 SET |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Model: | MF-SPM340 | Maximale breedte: | 300*340 mm |
|---|---|---|---|
| Kleefstof: | Koude Lijm | garantie: | 1 jaar |
| Gewoonlijk: | Book Back Kleefmachine | Toepassing: | notitieboeken, boekjes met harde omslag, dagboeken |
| Markeren: | 2 kW lijmboekbindmachine,300*340 mm lijmboekbindmachine,2500 stuks per uur perfect lijm bindmachine |
||
Boeken back gluing en back stripping machine, boek bindend machine MF-SPM340
Dit model snijdt het rugpapier nauwkeurig af volgens verschillende boekgroottes en verpakt het automatisch.Dit model is populair vanwege zijn hoge automatiseringsniveau en eenvoudige bediening.
| Model | MF-SPM340 |
| Spanning | 380V,3PH,50/60HZ |
| Kracht | 2 kW |
| Maximale boekgrootte | 300*340 mm |
| Breedte van het rugpapier | 15-55 mm |
| Papier plaksnelheid | 1500-2500 stuks/uur |
| Algemene afmetingen | 2900*780*950 mm |
| Gewicht van de machine | 600 kg |
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360