| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-PCM380EV |
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Model: | MF-PCM380EV | Snelheid: | 600-900 stuks/uur |
|---|---|---|---|
| Afmeting van het bindmiddel: | 360 x 300 mm | Dikte van het blok: | 4-60 |
| Spanning: | 380/220V,3PH | garantie: | 12 maanden |
| Gewoonlijk: | Fotoalbumbindmachine | Naverkoopservice: | Online-ondersteuning, videotechnische ondersteuning, ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderh |
| Markeren: | 360*300 mm lay flat binding machine,2.5 kW platte bindmachine,900 stuks per uur fotoalbummachine |
||
Fotoboek Hydraulische Pers- en Rillmachine, Lay Flat Bindmachine MF-PCM380EV
Hardcover Boek Voegvormmachine is een afwerkingsmachine voor hardcovers, notitieboeken, fotoboeken, enzovoort. Het wordt meestal samen met de Insteekmachine gebruikt en is de goede bindoplossing voor drukkerijen, boekuitgevers en notitieboekfabrikanten.
| Model | MF-PCM380EV |
| Voeding | 380V/220V, 50HZ |
| Max. persformaat | 360x300mm |
| Max. druk | 2T-5T |
| Vermogen | 2,5 kW |
| Afmetingen (L×B×H) | 1300 x 730 x 1580mm |
| Gewicht machine | 490kg |
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360