| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-800 |
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Prijs: | USD/CNY/EUR |
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 100 sets/maand |
| Model: | MF-800 | Maximale grootte: | 800 x 660 mm |
|---|---|---|---|
| Druk: | 1T-10 ton | garantie: | 1 jaar |
| Gewoonlijk: | Fotoboekpers-bindmachine | Naverkoopservice: | Online-ondersteuning, videotechnische ondersteuning, ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderh |
| Markeren: | 520 mm hoog laag plat bindmachine,MAUFUNG Fotoboekbindmachine,800x660 mm Lay Flat binder |
||
Fotoboek Hydraulische persmachine, foto bindmachine MF-800
De hydraulische persmachine MF-800 wordt veel gebruikt voor drukkerij, boekbinderij. Het wordt veel gebruikt voor het drukken van boeken, fotoboeken, notitieboeken, karton, gelamineerde boekomslagen, enz.De druk kan worden aangepast aan verschillende eisen.(1T-10T) En voor de veiligheid van de gebruikers, voorzien wij de machine van een veiligheidsinleiding die de beweging van de werkplaat intelligent stopt wanneer de gebruikers' handen worden gedetecteerd.
| Model | MF-800 |
| Stroomvoorziening | 380V/220V, 50HZ |
| Maximale drukgrootte | 800 x 660 mm |
| Maximale hoogte | 520 mm |
| Maximale druk | 10T |
| Kracht | 2.2kw |
| Machinale afmetingen ((L × W × H) | 1200 x 1780 x 1820 mm |
| Gewicht van de machine | 900 kg |
Vergroot de tabellen voor gebruikers om boeken te plaatsen
Voeg aluminium plexiglas rond de machine
Zowel de bovenste als de onderste staalplaten kunnen producten verdringen
Het hoofdframe van de machine is gemaakt van roestvrij staal: hoge hardheid, glad oppervlak
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360