| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-ZP720 |
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Model: | MF-ZP720 | Snelheid: | 320 m/min |
|---|---|---|---|
| Maximale grootte: | 600*600 mm | Min Sze: | 150 x 80 mm |
| Functie: | Gevouwen papierpers | Gewoonlijk: | Machines voor het vastmaken van plaat |
| Spanning: | 380V,3PH | garantie: | 1 jaar |
| Markeren: | 320 m/min karton vouwmachine,4 kW karton vouwmachine,4 mm kaart vouwmachine |
||
Kartonnen Vouwmachine met Hoge Snelheid voor Kinderboeken MF-ZP720
Kartonnen Vouwmachine MF-ZP720 wordt gebruikt voor het vouwen van karton, kaartpapier, wenskaarten van 200 g/m² tot 4 mm. Het heeft een hoge snelheid en hoge precisie. Dit model heeft een persfunctie met instelbare druk. Zo is het gevouwen karton klaar voor het volgende lijmproces.
| Model | MF-ZP720 |
| Voeding | 380V, 50HZ |
| Snelheid | 320 m/min |
| Max. formaat | 600*600MM |
| Min. formaat | 150*80MM |
| Dikte | 200g-4mm |
| Vermogen | 4 kW |
| Machine afmetingen | L4300*B1350*H1320 MM |
| Gewicht | 1100KG |
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360