| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-100 (B) |
| Min. bestelaantal: | 1 SET |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Model: | MF-100 (B) | Maximale dikte: | 80 mm |
|---|---|---|---|
| standaard Hoek: | Recht. | Snij snelheid: | 30-50 keer/min |
| Vermogen: | met een diameter van niet meer dan 20 mm | garantie: | 12 maanden |
| Voorwaarde: | Nieuw | Gebruik: | hoek snijden |
| Markeren: | R12 Rechte boekenhoeksnijmachine,R3 Hardcover boekhoekmachine,80 mm papierhoekjes snijmachine |
||
Hardbound Cases Hoek Snijmachine, HardCover Book Snijmachine MF-100 met grote werktafel
De boekhoek snijmachine MF-100 wordt gebruikt voor het snijden van de hoek van papier voor harde cover boekenzakken.Het is geschikt voor alle soorten drukkerijen en boekbindbedrijven..
| Model | MF-100 (B) |
| Stroomvoorziening | 220V, 1PH, 50/60HZ |
| Versnelling | 30-50 keer/min |
| Snijbreedte | 65 mm |
| Snijhoogte | 80 mm |
| Afmeting van het lemmet | Rechte/Ronde R3-R12 |
| Algemene dimensie | 1030 × 680 × 1370 mm |
| Gewicht van de machine | 120 kg |
![]()
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360