| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-SFM450C |
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Model: | MF-SFM450C | Hoogtepunten: | Positief / negatief vouwen |
|---|---|---|---|
| Afmeting van het naaiwerk: | 120*120mm-450*630mm | Spanning: | 380V,3PH |
| Snelheid: | 65 m / min | Dikte: | 10 mm |
| Voorwaarde: | Nieuw | Type: | boekbindenmachine |
| Markeren: | 65 m/min boekbindende naaimachine,10 mm paspoortboekbindende naaimachine,2.5 kW naaimachine voor notebooks |
||
Automatische draadnaaimachine voor notitieboekjes en paspoorten voor positief en negatief vouwen MF-SFM450C
Deze draadnaaimachine naait notitieboekjes, kinderprentenboeken, bedrijfsbrochures en tijdschriften, paspoorten, etc. Deze machine heeft een hoge mate van automatisering: automatisch naaien, automatisch afsnijden van de draad, automatisch vouwen. En dit model integreert positief vouwen en negatief vouwen in één machine.
| Model | MF-SFM450C |
| Naai-formaat | 120*120-450*630mm |
| Naaisnelheid | 700-2000/uur |
| Max. dikte | 10mm |
| Vouwsnelheid | 65M/min |
| Vouwmes snelheid | 120 keer/min |
| Vermogen | 2.5KW |
| Afmetingen | L3150*B2500*H1250mm |
| Gewicht | 600KG |
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360