| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-SJ850A |
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Prijs: | USD/CNY/EUR |
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 100 sets/maand |
| Model: | MF-SJ850A | Versnelling: | 7-40 PCS/min |
|---|---|---|---|
| Hoogtepunten: | Document het voeden | Document breedte: | 80-800 mm |
| Spanning: | 380V,3PH | Garantie: | 12 maanden |
| Gebruik: | verpakking Doos, cadeaubon, schoenendoos, kaarsdoos, snoepdoos | Sleutelwoorden: | Machine voor het kleven van papier in een stijve doos |
| Markeren: | 40 stuks/min Stramkist plakmachine,800mm Document die Machine lijmen,10.9 kW doos plakmachine |
||
Automatische papier toevoer Grote Formaat Stevige Doos Papier Plakmachine, Stevige Doos Maakmachine MF-SJ850A
Dit model wordt gebruikt voor het lijmen van papier voor stevige dozen. Het bestaat uit drie delen:
Papier Toevoergedeelte:
Grote papier laadtafel die automatisch omhoog gaat.
Automatische papier toevoer door hoogwaardige zuignappen.
Lijmgedeelte :
Gemakkelijk de lijmrollen aan te passen, gelijkmatig lijmen en voorkomt dat het papier kreukt.
Met verwarmingsfunctie voor hotmelt lijm
Goed temperatuurregelsysteem zorgt voor de juiste viscositeit.
Transportgedeelte:
De snelheid en pauzetijd kunnen worden aangepast.
| Model | MF-SJ850A |
| Spanning | 380V/50HZ |
| Vermogen | 10.9KW |
| Snelheid | 70-40 stuks/min |
| Papierbreedte | 80-800MM |
| Papierlengte | NIET beperkt |
| Vel Dikte | 80-200g |
| Afmetingen Werktafel | 800*840mm |
| Transportband Lengte | 5000mm |
| Afmetingen Machine | 1800*1500*1000mm |
| Gewicht Machine | 1200kg |
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360