| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | Mf-PBM350 |
| Min. bestelaantal: | 1 SET |
|---|---|
| Prijs: | USD/CNY/EUR |
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 50 sets/maand |
| Model: | Mf-PBM350 | Maximale snelheid: | 3500-6000times/hour |
|---|---|---|---|
| Max Paper Size: | 420*300mm | Min Paper Size: | 140*60mm |
| Garantie: | 1 jaar | conditie: | Nieuw |
| Markeren: | Notebook papier perforeren machine,3ph papierperforerende machine,Notebook hoek perforatie machine |
||
Dit model wordt veel gebruikt in notebooks en dagboeken. Dit model wordt gebruikt om de perforatielijn aan de onderkant van elke pagina te maken voor het afscheuren van de hoek. En dit model kan tegelijkertijd de YO-gaten ponsen.
![]()
![]()
| Model | MF-PBM350 |
| Voeding | 380V, 50HZ,3PH |
| Max. papierformaat | 420*300mm |
| Min. papierformaat | 140*60mm |
| Ponsdikte | 0,5 mm - 4 mm |
| Max. papierlaaddikte | 500mm |
| Max. werksnelheid | 3500-6000 keer/uur |
| Luchtcompressor | 4-6 bar |
| Vermogen | 3,5 kW |
| Machine afmetingen (L×B×H) | 2580*870*1450mm |
| Machinegewicht | 950KG |
Gevestigd in Dongguan, provincie Guangdong, is Dongguan Maufung Machinery een fabrikant die gespecialiseerd is in machines voor het nabewerken van boeken en machines voor het maken van stijve dozen. We produceren voornamelijk Photo Book Lay Flat Machines, Book Block Head Band Machines, Semi Auto Case Makers, Hard Cover Book Case In Machines, Joint Forming Machines, Book Block Rounding Machines, Elastic Band Inserting Machines, Double Round Corner Cutting Machines, Wire Book Binding Machines, machines voor het maken van stijve dozen, enz.
![]()
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360