| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|
| Automatische rangschikking: | Automatisch | Type: | Boekenkasten in de machine |
|---|---|---|---|
| Dimensie: | 4950*2650*2000mm | Spanning: | 380V |
| Gewicht: | 2000 kg | Snelheid: | 600pcs/hour |
| Stroom: | 9 kW | Voeding: | 380V, 50Hz |
| Dikte boekblok: | 4-60 mm | Maximale spaanplaatgrootte: | 380*270 mm |
| Minimale spaanplaatgrootte: | 100x100mm | Centrale verwerkingseenheidsmacht: | 9 kW |
| werkingssnelheid: | 600pcs/hour | Grootte harde koffer Max: | 380*270 mm |
| Grootte harde behuizing Min: | 100*100 mm | ||
| Markeren: | Automatische notitieboekbindmachine 600 stuks/uur,380V harde kaft boekinbindmachine,Automatische notitieboekbindmachine 9KW |
||
Toepassing:Notitieboek, Hardcoverboek, Fotoboek, Kinderenboek en meer.
| Model nr. | MF-FAC390A |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 380V, 50HZ |
| Mainframe-vermogen | 9 kW |
| Werksnelheid | 600 stuks per uur |
| Dikte boekblok | 4-60 mm |
| Grootte van de hardkasten (max) | 380*270 mm |
| Grootte van de hardkassplaten (min) | 100 x 100 mm |
| Gewicht van de machine | 2000 kg |
| Afmetingen van de machine (L × W × H) | 4950*2650*2000 mm |
Het model MF-FAC390A is gebaseerd op het model MF-FAC390, met twee stations van het persen en krullen van de eenheid, de snelheid is sterk verhoogd.met een gewicht van niet meer dan 50 kg.
Het bevat:
Deze machine is een ideale oplossing voor de efficiënte productie van hardcoverboeken.
Dongguan Maufung Machinery Co., Ltd. is een toonaangevende fabrikant van hardcover boekenbindmachines en Rigid Box verpakkingsmachines.
We bezitten het onafhankelijke merk MAUFUNG en geven prioriteit aan kwaliteit en after-sale service.Onze producten worden geëxporteerd naar meer dan 100 landen over de hele wereld..
Ons bedrijf is een fabriek.
U kunt onze fabriek bezoeken als u wilt.
We sturen onze ingenieurs of installatie video's, indien nodig.
We zijn 24 uur online.
Eén jaar.
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360