| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | Mf-PBM350 |
| Min. bestelaantal: | 1 Instellen |
|---|---|
| Prijs: | USD/CNY/EUR |
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 50 sets/maand |
| Model: | Mf-PBM350 | Maximale snelheid: | 3500-6000times/hour |
|---|---|---|---|
| Max papierformaat: | 420*300mm | Min papierformaat: | 140*60mm |
| Garantie: | 1 jaar | Voorwaarde: | Nieuw |
| Markeren: | voor het perforeren van hardeboeken,hoeken van perforatiepapier voor het aftrekken van bladzijden,Diary perforating machine met garantie |
||
Dit model wordt op grote schaal toegepast in notebooks en dagboeken.En dit model is in staat om de YO-gaten tegelijkertijd te slaan.
De perforatielijn van de hoek kan recht of rond zijn.
![]()
![]()
| Model | MF-PBM350 |
| Stroomvoorziening | 380V, 50HZ, 3PH |
| Maximale papiergrootte | 420*300 mm |
| Min Papiergrootte | 140 x 60 mm |
| Stansdikte | 0.5mm- 4mm |
| Maximale dikte van het papier | 500 mm |
| Maximale werkingssnelheid | 3500-6000 keer/uur |
| luchtcompressor | 4-6 bar |
| Kracht | 3.5 kw |
| Machinale afmetingen ((L × W × H) | 2580*870*1450 mm |
| Gewicht van de machine | 950 kg |
We zijn gevestigd in de stad Dongguan, provincie Guangdong, we zijn een fabrikant die gespecialiseerd is in boekverbindingsmachines en rigide doosmachines.We produceren hoofdzakelijk fotoboek Leg Flat Machine, Book Block Head Band Machine, Semi Auto Case Maker, Hard Cover Book Case In Machine, Joint Forming Machine, Book Block Rounding Machine, Elastic Band Inserting Machine,Doppelronde hoeksnijmachine, Dradenboekenbindmachines, rigide doosmachines, enz.
![]()
1Wat is de garantie op de machine?
--- een jaar GRATIS garantie, levenslange technische ondersteuning.
2Ben je een fabrikant?
--- Ja, we zijn een fabrikant gevestigd in Dongguan City.
3Is de ingenieur installatie dienst beschikbaar?
--- Ja, we bieden online technische ondersteuning en ook ingenieur installatie service.
4Hoe zit het met het naverkoopserviceproces?
--- Wanneer uw machine problemen heeft, neem dan contact met ons op en wij zullen u onmiddellijk helpen.
5Heeft uw machine een CE-certificaat?
- Ja, dat klopt.
6Wat is de productietijd na bestelling?
--- Ongeveer 7-30 dagen
7Is de verpakking sterk?
Al onze exportverpakkingen zijn met een sterke houten behuizing.
8Inspecteert u de machines voor de levering?
Ja, we testen de machine door onze QC afdeling voor levering.
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360