| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|---|
| Prijs: | $13,000-14,000 |
| Stroom: | 5.2 kW | Spanning: | 380V/220v |
|---|---|---|---|
| Machineafmetingen: | 1780×1620×1400mm | Machinegewicht: | 550KG (NW), 700KG (GW) |
| werkingssnelheid: | 1-3PCS/minuut | Kartonnen dikte: | 1-4 mm |
| Rugbreedte harde koffer: | 9 mm (min.) | Grootte van open boekenkast: | 780x430mm (max.), 140x140mm (min.) |
| papier dikte: | 80 tot 200 g | Verpakkingsgrootte: | 2100*1300*1830mm |
| Bindingssnelheid: | 2-3pcs/min | Max papierformaat: | 780*430 mm |
| Min papierformaat: | 125 x 125 mm | Snelheid: | 20-40 stuks (MF-GM500) |
| Max coatingbreedte: | 500 mm (MF-GM500) | ||
| Markeren: | half-automatische notebookbindmachine,Boekenkoffermachine 5,2 kW vermogen |
||
| Model | MF-SCM500A |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 380V/220V, 50HZ |
| Mainframe-vermogen | 5.2kw |
| Werksnelheid | 1-3 PCS/min |
| Dikte van karton | 1-4 mm |
| Hardcase ruggengraatbreedte (min) | 9 mm |
| Open boekdoos (maximaal) | 780x430 mm |
| Open boekdoosgrootte (min) | 140 x 140 mm |
| Papierdikte | 80 tot 200 g |
| Afmetingen van de machine (L × W × H) | 1780 × 1620 × 1400 mm |
| Verpakkingsgrootte (LxWxH) | 2100*1300*1830 mm |
| Gewicht van de machine | N.W. 550KG; G.W. 700KG |
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360