| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-SCM500 |
| Min. bestelaantal: | 1 Instellen |
|---|---|
| Prijs: | USD/EUR/RMB |
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 100 sets/maand |
| Model: | MF-SCM500 | Snelheid: | 100-150 stuks/uur |
|---|---|---|---|
| Maximale maat: | 780*430 mm | Min Size: | 140*140 mm |
| papier dikte: | 80-200gsm | kartonnen dikte: | 1-4 mm |
| Garantie: | 1 jaar | Spanning: | 380/220V,3PH |
| Gebruik: | Hardcoverboek, notitieboek, kalender, certificaat | Sollicitatie: | Kleine drukkerij |
| Markeren: | semi-automatische hardcover bindmachine,Machine voor het maken van een notitieboekomslag,hardcover boekbindmachine met garantie |
||
Deze Case Maker MF-SCM500 wordt hoofdzakelijk gebruikt voor aangepaste en individuele fotoboeken (fotoalbum), mappen, certificaten, kalenders, hardcoverboeken.Dit model is gewoonlijk kartonnen positionering die flexibel en tijdsbesparend is in machine aanpassing voor maatwerkDeze machine wordt door één bediener bediend en is de goede partner van de digitale postpers.
| Model | MF-SCM500 |
| Stroomvoorziening | 380V/220V, 50HZ |
| Mainframe-vermogen | 5.2kw |
| Werksnelheid | 1-3 PCS/min |
| Dikte van karton | 1-4 mm |
| Hard Case Wervelkolombreedte ((min) | 8 mm |
| Open boekdoos Grootte ((Max)) | 780x430 mm |
| Open boekdoos Grootte ((min) | 140 x 140 mm |
| Machinale afmetingen ((L × W × H) | 1780 × 1620 × 1000 mm |
| Papierdikte | 80 tot 200 g |
| Gewicht van de machine | 500 kg |
![]()
![]()
■ Wij beschikken over professionele verkopers en technici, die u met hun expertise en uitstekende vaardigheden bedienen.
■ We hebben machines geëxporteerd naar meer dan 100 landen en hebben een goed ontwikkeld servicesysteem en netwerk opgezet.
■ Alle machines genieten een jaar gratis garantie.
■ Eenvoudige bediening van de machines en strikte kwaliteitscontrole maken de naverkoop zeer eenvoudig.
■ Professionele en efficiënte onderhoudsdiensten en snelle en nauwkeurige feedback zorgen ervoor dat u van onze zorg van hoge kwaliteit en consistentie zult genieten.
![]()
Wij van Dongguan Maufung Machinery zijn een fabrikant die gespecialiseerd is in boeken na het drukken bindmachines en rigide doos maken machines.Boekblokkopbandmachine, Semi Auto Case Maker, Hard Cover Book Case In Machine, Book Block Rounding Machine, Wire Book Binding Machines, Rigid Box Making machines, enz.
We hebben machines geïnstalleerd in meer dan 100 landen. zoals de Verenigde Staten, Spanje, Portugal, Bulgarije, Finland, Duitsland, Oekraïne, Italië, Brazilië, Chili, Bolivia, Peru, Colombia,Trinidad en Tobago; Australië, Nieuw-Zeeland; Rusland, Wit-Rusland, Roemenië, Turkije, OZ, TJ, KZ, Azerbeidzjan; Indonesië, Maleisië, Thailand, Myanmar, Vietnam, Korea, Sri Lanka, India, Singapore, de Filipijnen; Bahrein; Qatar,Dubai, Israël, Arabische landen, Koeweit, Jemen, Soedan, Jordanië, Egypte, Algerije, Mauritius, Benin, Burkina Faso, Tunesië, Ethiopië, enz.
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360