| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-APW580S |
| Min. bestelaantal: | 1 Instellen |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Model: | MF-APW580S | Snelheid: | Tot 1000 per uur |
|---|---|---|---|
| Luchtdruk: | 5-8 kgf | Draad met diameter: | 1/4-3/4 |
| maximum grootte van document: | 580 mm x 720 mm | Minimaal papierformaat: | Boek in A6-formaat |
| Maximale punchdikte: | 5 maal totaal 15mm | Elektrische stroom: | 3ph 380 |
| Maximale ponsrandgrootte: | 580 mm | Maximale inbindrandgrootte: | 580 mm |
| Markeren: | spiraalbindmachine voor notitieboeken,papierkalenderpersenbindmachine,draadbindingsmachine met garantie |
||
Volledig automatische kalender punchmachine, notebook harde behuizing karton perforerende machine MF-APW580S
PBW580's bevat een papiervoeding, een gat, een tweede dek en een draad om te binden.
Werkproces
Bindingsinstrument beschikbaar kiezen (1/4, 5/16, 3/8, 7/16, 1/2,9/16,5/8,3/42.
![]()
| snelheid | Tot 1000 per uur |
| Luchtdruk | 5-8 kgf |
| Draad o diameter | 4/4-3/4 |
| Maximale grootte van papier | 580 mm x 720 mm |
| Min grootte van het papier | A6 boek |
| Maximale punchdikte | 5 maal in totaal 15 mm |
| Elektrische energie | 3ph 380 |
| Maximale afmeting van de slagrand | 580 mm |
| Maximale afmeting van de bindrand | 580 mm |
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360