| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | MAUFUNG |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MF-SKJ380AS |
| Min. bestelaantal: | 1 Instellen |
|---|---|
| Prijs: | USD/CNY/EUR |
| Verpakking Details: | Houten pakketten voor uitvoer |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 100 sets/maand |
| Model: | MF-SKJ380AS | Maximale snelheid: | 1000 stuks/uur |
|---|---|---|---|
| Maximale grootte: | 360*270 mm | Minimale grootte: | 90*60mm |
| Spanning: | 380/220V,3PH | Dikte van het blok: | 4-60 mm |
| Gebruik: | fotoalbum maken machine | Sollicitatie: | fotowinkel, fotograafstudio's, drukkerij |
| Markeren: | Hardcover boekbindmachine,Fotohuls 360x270mm,17 stuks per minuut boekbinding |
||
![]()
Semi-automatische casing-in machine voor fotoalbums MF-SKJ380AS
Semi Auto Casing-In Machine MF-SKJ380AS wordt veel gebruikt voor het binden van hardcoverboeken, notebooks, softcover notebooks, fotoboeken, kinderboeken, enz. Het is een goede partner voor het afdrukproces.
![]()
1De standaardversie is voor hardcover boekkasten met optie van zachte cover vorm voor zachte cover boekkasten.
2. douaneversie voor rond ruggengraatboeken.
| Zacht omslag boekkas in de machine | Ronde ruggengraat boek behuizing in machine |
| Model | MF-SKJ380AS |
| Stroomvoorziening | 380V/220V, 50HZ |
| Mainframe-vermogen | 1.5 kW |
| Werksnelheid | 0-17PCS/min (aanpasbare snelheid) |
| De dikte van het boekblok | 4-60 mm |
| Hard case chipboard Grootte ((Max)) | 360x270 mm |
| Hardcase Chipboard Grootte ((min) | 90x60 mm |
| Machinale afmetingen ((L × W × H) | 1820 × 930 × 2100 mm |
| Gewicht van de machine | 540 kg |
1- Versnellingsbereik: 0-1000 boeken per uur (17 boeken per minuut).
2. Drie modi: Auto, Semi Auto en inch mode. Inch-in schakelaar is voor nauwkeurige uitlijning voor machine aanpassing.
3. Automatische uitschakelfunctie: de motor van de machine stopt met werken als deze niet binnen 10 minuten werkt.
4Hoogwaardige onderdelen: We gebruiken onderdelen van hoge kwaliteit zoals de Mutsushibi, Omron.
|
Automatische behuizing in & samengestelde vormmachine MF-FAC390
|
Grootte Semi Auto Casing In Machine MF-SKJ560
|
| Boekenvormende machine MF-PCM380EV/560EV | Semi-Auto Case Maker MF-SCM500A |
Contactpersoon: Marry Qu
Tel.: 86-13763211611
Fax: 86-0769-21662570
Twee stations Hard Case Maker / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 stuks/uur Boekenkasten In Machine Hard Cover Boekenbindmachine MF-SKJ380AS
Volledig automatisch R6 R8 R10 Dubbele ronde hoek snijmachine Maufung Notebook snijmachine MF-ACM380
Maufung Semi Auto Hard Cover Book Elastic Band Insertion Machine voor dagboeken MF-SEM450
17 stuks/min 360x270mm Semi Auto Book Casing IN Machine MF-SKJ380AS
Boek Hydraulische verbindingsvormmachine 560*450mm 80mm Hardcover Boekbindmachine
A4-formaat Draad O Notebook Bindmachine Karton Punchmachine Papierperforerende machine MF-CPM300
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Draad O Bindmachine MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Spiral Book Binding Machine MF-SDM360